Bet365

Bet365 jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów działających na rynku, skupiający wokół siebie ogromną rzeszę klientów liczącą około dziesięciu milionów użytkowników z ponad 200 krajów. Firma działa od roku 2000, została otworzona w Wielkiej Brytanii przez Denisa Coates’a. Jako jeden z nielicznych serwisów, oprócz zakładów sportowych, kasyna oraz pokera, oferuje także zakłady finansowe gdzie można typować między innymi krótkoterminowe ruchy na rynku walutowym.

10_1_bet365_1314

Jeszcze do niedawna, serwisem bukmacherskim, który oferował największą ofertę zakładów sportowych był Bwin, jednakże kilka lat temu spółka musiała ograniczyć swoją działalność na terenach wielu europejskich krajów, a miejsce lidera tej klasyfikacji zajął Bet365. Obecnie, bukmacher oferuje zakłady spośród 40 dyscyplin sportowych, także tych mniej popularnych i niszowych jak choćby gra w lotki.

Bet365 oddaje do dyspozycji swoich klientów możliwość typowania live, opcja jest wzbogacona o liczne transmisje wielu ważniejszych wydarzeń sportowych. Możemy zatem śledzić zmagania na ekranach swoich komputerów oraz typować najbliższe minuty spotkania.

bet365Serwis kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo swoich użytkowników, promuje zasady odpowiedzialnej gry, a także jest członkiem organizacji IBAS, której zadaniem jest rozstrzyganie spornych sytuacji z udziałem bukmacherskich operatorów. Bet365 podlega decyzjom podejmowanym przez IBAS.

Strona ma przyjemny wygląd i jest prosta w obsłudze, rejestracja zajmuje kilka minut. Użytkownicy z Polski mogą liczyć na polskojęzyczny suport i całkowicie polską wersję serwisu. Bukmacher zachęca nowych klientów korzystnym bonusem powitalnym, który podwoi pierwszą wpłatę od 20 do 200zł.

Należy pamiętać, że tak jak w przypadku każdego bonusu oferowanego przez firmę bukmacherską, by móc dokonać wypłaty wzbogaconej o bonus, wcześniej należy dokonać odpowiedniego obrotu określonego w regulaminie promocji. Stali klienci mogą także liczyć na specjalne oferty zmniejszające ryzyko przegranej, tak jak w przypadku zwrotu stawki w razie remisu.