Betclic

Betclic to stosunkowo młody bukmacher, który działa na europejskim rynku od roku 2005. Główna siedziba firmy jest zarejestrowana tak jak w przypadku wielu konkurencyjnych firm bukmacherskich na Malcie. Jest to kolejny serwis, który udostępnia swoją stronę internetową w języku polskim oraz zatrudnia polski support.

BetclicKlienci korzystający z usług Betclica mogą liczyć na dostęp do zakładów sportowych, internetowego kasyna oraz zielonego, pokerowego stolika. W ofercie znajdziemy także wiele różnorodnych gier przypominających te z barowych automatów. Nowi użytkownicy nie będą mieli problemu z odnalezieniem się w serwisie oraz z rejestracją, obsługa jest prosta i intuicyjna.

Gracze z Polski mogą także liczyć na specjalną ofertę adresowaną bezpośrednio do nich, która zawiera najważniejsza wydarzenia z udziałem polskich drużyn i zawodników. Ponadto do dyspozycji klientów oddano zakłady z ponad dwudziestu dyscyplin sportowych, typować można w tradycyjny sposób przed rozpoczęciem wydarzenia, a także w trybie live. Przy tworzeniu kuponu pomocne są obszerne statystyki, które ułatwiają skuteczne typowanie.

betclic-screenBetclic wyróżnia się zakładami specjalnymi, które najczęściej dotyczą najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie, potencjalna wygrana jest w tych zakładach wyższa, a to za sprawą korzystniejszych kursów.

Bukmacher kusi nowych użytkowników atrakcyjnymi bonusami startowymi, które powiększają początkową pulę, którą możemy przeznaczyć na zakłady sportowe, kasyno lub poker. Na uwagę zasługuję bonus początkowy w postaci jednego zakładu z cashbackiem do 200 zł – w przypadku nietrafionego kuponu, stawka którą wnieśliśmy zostanie nam zwrócona.

W ofercie znajdziemy także kupony Supertoto, przypominające w dużej mierze grę w popularnego lotka. Kupon zawiera kilkanaście wydarzeń sportowych, a naszym zadaniem jest wytypowanie wyników końcowych. Za trafienie wszystkich otrzymamy bardzo wysoką wygraną, jednak prawidłowe wytypowanie określonej w regulaminie liczby wydarzeń również jest premiowane.