Betsson

Kolejną solidną i godną polecenia firmą bukmacherską jest firma Betsson, która aktywnie działa w branży od roku 2001. Zgromadziła już bardzo pokaźną dwumilionową grupę klientów. Bukmacher cieszy się popularnością także w Polsce, a to za sprawą polskiej wersji strony internetowej, a także oferty adresowanej do polskich użytkowników.

betsson-logoBetsson pozwala swoim klientom przeznaczyć środki na zakłady sportowe, pasjonującego pokera, a także internetowe kasyno. Dostępne są także rozmaite gry takie jak bingo czy zdrapki. Największe grono użytkowników gromadzą oczywiście zakłady sportowe, najobszerniejszą ofertą cieszy się piłka nożna, jednak wśród 30 różnorodnych dyscyplin umieszczonych w serwisie, każdy znajdzie coś dla siebie.

Rejestracja w serwisie zajmuje krótką chwilę, obsługa konta jest bardzo prosta, warto wspomnień o ładnym designie i przejrzystym rozkładzie strony. Witryna jest dostępna także w formie mobilnej. W razie jakichkolwiek kłopotów, rozwiązania znajdziemy w obszernym FAQ, zaś na trudniejsze pytania odpowiedzą konsultanci z obsługi klienta.

Jak u każdego ceniącego się bukmachera, nie mogło zabraknąć opcji typowania trwających już wydarzeń w trybie live. Serwis udostępnia także dział ze statystykami i wynikami zakończonych już spotkań. W wolnej chwili możemy poczytać ciekawe informacje ze świata sportu publikowane w sekcji bloga.

betsson-native-iOS-mobileWarto zapoznać się z szeroką ofertą promocji i bonusów początkowych. Największą uwagę przykuwa trwająca od niedawna promocja Betsson 6, dzięki której w ciągu weekendu możemy stać się milionerami. Nie jest to oczywiście takie proste. By móc cieszyć się z wygranej czterech milionów złotych, musimy właściwie wytypować dokładne wyniki sześciu spotkań w jednej kolejce Premier League.

Zadanie trudniejsze niż szczęśliwe ustrzelenie „szóstki” w Totka, jednakże tutaj nie wszystko zależy od ślepego losu, ale także od naszych umiejętności typowania. W promocji mogą wziąć udział użytkownicy, którzy w tygodniu poprzedzającym daną kolejkę, wnieśli zakład o wartości min. 40 złotych. Najlepsi typerzy mogą również liczyć na inne atrakcyjne nagrody przygotowane przez bukmachera.