Cashback w Betclic

Popularnym i dość lubianym bonusem bukmacherskim, który znaleźć można niemal od zawsze w Betclic jest zakład Cashback.

Firma sygnowana przez wizerunek popularnego komentatora Mateusz Borka zachęca swoich nowych klientów do tego by bez ponoszenia zbędnego ryzyka obstawiali mecze nawet za 222 zł. Na czym polega taki zakład cashback ? Jest to zakład pozbawiony jakiegokolwiek ryzyka utraty kapitału, ponieważ jeśli nasz zakład okaże się nietrafiony to Betclic wraca całą stawkę (do 222 zł) na nasze konto i możemy z tym zrobić co tylko żywnie się nam podoba, włącznie z wypłaceniem całej sumy z powrotem na nasze konto bankowe.

Jeśli natomiast wygramy zakład, bo nasze typowanie okaże się trafione, to cała wygrana ląduje na naszym koncie i możemy cieszyć się wygraną. Podsumowanie bonusu bukmacherskiego od Betclic? Nic tylko korzystać ! Nie ponosimy żadnego ryzyka i możemy całkowicie za darmo spróbować zagrać dowolny typ i nieźle na tym zarobić.

betclic

Na pewno niejednokrotnie w swoim życiu mieliśmy ochotę zagrać nieco bardziej ryzykowny typ, który na przykład opierał się na typowaniu dokładnego wyniku lub ryzykownego handicapu na wybraną przez nas drużynę. Gdybyśmy mieli to robić ze świadomością, że możemy utracić nasz kapitał to na pewno nie bylibyśmy tacy skorzy do ryzykowania aż 222 zł na niepewny zakład. Tymczasem wykorzystując ofertę Betclic możemy to zrobić bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka utraty kapitału.

Taki zakład jest jednorazowy i przysługuje tylko nowym klientom, aczkolwiek każdy znajdzie sposób na obejście tego regulaminu. Chociaż Betclic teoretycznie tego zabrania, to jednak gracze decydują się otwierać kolejne konta, tak by uzyskać kolejne zakłady cashback. Oczywiście nowopowstałe konta nie są rejestrowane na te same imię i nazwisko, tylko na kogoś z rodziny. Tego Betclick zabronić nie może, chociaż gdyby udowodnił graczowi, że ten „kombinuje” by otrzymać dodatkowe zakłady cashback to mógłby zawiesić wszystkiego jego konta.

Mimo to polecamy promocję Betclic, która na pewno powoduje, że wiele osób choć na chwilę zakłada konto u tego bukmachera.