Comeon! I mamy 250 zł na grę.

Jedni z dostępnych w Internecie bukmacherów oferują 100 % powiększenie wpłaconego depozytu, inni decydują się powiększać w formie bonusu jedynie 50 % wpłaconego kapitału. Jednak prawda jest taka, że wszystko wychodzi mniej więcej na to samo, bo o ile niektórzy bukmacherzy powiększają 100 % wpłaconego kapitału do 200 zł to na przykład bukmacher ComeOn! Powiększa tylko 50 % wpłaconego kapitału, ale aż do kwoty 500 złotych. Zatem można powiedzieć, że mimo procentowo mniejszego powiększenia konta, możemy zyskać więcej bonusu, bo wyjdzie tego 250 złotych.

ComeOn Mobile

Jak wykorzystać te pieniądze z głową ?

Przykładowymi strategiami mogą być :

  • Gra za całość pieniędzy na jeden zakład o średnim kursie. Jeśli mamy nosa do typowania tak zwanych singli to całkiem możliwe, że uda nam się obrócić bonus i zarobić pieniądze, które będziemy mogli przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić na własne konto i cieszyć się z wygranej.
  • Gra na progresję – jak wiemy, progresywne dobieranie stawki wymaga dość dużego kapitału, którego nie zawsze chcemy zaryzykować. Tymczasem wykorzystując konto bonusowe możemy zaczynając od niskiej stawki zagrać wieloetapową progresję i tym samy dać sobie szansę na zarobek.
  • Zakłady na żywo – teoretycznie przez ludzi uznawane są za jedne z najpewniejszych, ponieważ możemy śledząc mecz sprawdzić kto spisuje się lepiej i w ten sposób podjąć najbardziej trafną decyzję. Tymczasem okazuje się, że pewne zakłady LIVE często są bardzo nisko płatne, czyli gramy bardzo niskie kursy, a dodatkowo natknąć się można na niespodziankę, że ktoś odwróci losy meczu, który wydawałby się już przegrany.

Nieopłacalne będzie :

  • Granie za niską stawkę – po pierwsze takie zakłady rzadko kiedy są wartościowe i świadczą o tym wyliczenia ValueBetów, a także historie ludzi, którzy przegrywali majątki grając bardzo niskie kursy. Dodatkowo większość bukmacherów zastrzega w regulaminie minimalny kurs za jaki należy zagrać kwotą pochodzącą z budżetu. Często kurs ten jest większy niż 1.5, dlatego granie niskich kursów za pieniądze pochodzące z bonusu mija się z celem lub jest po prostu niemożliwe.