ComeOn

ComeOn to bardzo młoda firma, która powstała zaledwie cztery lata temu. Krótka obecność na rynku sprawia że wciąż jest to bukmacher który musi zabiegać o nowych klientów i umacniać swoją pozycję na bukmacherskiej scenie. Serwis stara się zachęcić nowych użytkowników do otwierania kont wysokim bonusem startowym z dogodnymi warunkami obrotu.

comeon-casino-logoAktualnie strona jest dostępna w ośmiu językach, w tym w języku polskim. Korzystanie z serwisu nie powinno sprawiać trudności, do naszej dyspozycji oddano bardzo przejrzysty interfejs. Problemów nie powinna również stanowić krótka rejestracja. W razie jakichkolwiek problemów, pomocy możemy szukać w dziale FAQ lub w biurze obsługi klienta.

Nasze pieniądze możemy spożytkować na obstawianiu zakładów sportowych, lub wymienić je na wirtualne żetony w kasynie i przy pokerowym stole. Szczęścia możemy również spróbować w różnych grach takich jak bingo czy zdrapki. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście zakłady sportowe, możliwości jest stosunkowo dużo, najobszerniejszą część oferty stanowią zakłady piłkarskie, jednak fani mniej popularnych dyscyplin również znajdą coś dla siebie. Na uznanie zasługują wysokie kursy, które niejednokrotnie przewyższają oferty konkurencyjnych serwisów.

FutebolWydaje się że jest to odpowiednia chwila by rozpocząć przygodę z tym bukmacherem, zważając na krótki staż na bukmacherskim rynku, serwis stara się cały czas powiększać liczbę swoich klientów. Dzięki temu, do naszej dyspozycji oddano liczne promocje i bonusy początkowe, do rzadkości nie należą również różnorodne eventy, w których zdobyć można atrakcyjne nagrody lub większe pieniądze.

Kontrowersje budził do niedawna wspomniany bonus początkowy z łatwymi warunkami obrotu, pojawiły się negatywne głosy mówiące o zablokowaniu środków i braku możliwości ich wypłacenia. Są to jednak na ogół anonimowe głosy, które nie przedstawiają żadnych sensownych dowodów na taką działalność bukmachera, a zważając na atrakcyjność tej promocji, wielu użytkowników mogło po prostu łamać zasady regulaminu.

ComeOn jest ciekawą alternatywą dla graczy rekreacyjnych, którzy stawiają na dobrą zabawę. Firma cały czas się rozwija i niewykluczone że w ciągu najbliższych lat zdobędzie większą popularność.