Duży zastrzyk bonusowej kasy

Rzadko kiedy spotyka się takie promocje bukmacherskie w których zyskać można sporo pieniędzy w formie bonusu. Najczęściej promocje oferują nam możliwość zarobienia na konto bonusowe około 200 złotych co i tak jest sumą dość sporą. Ludzie chętnie wykorzystują promocje bukmacherskie, ponieważ dają one sposobność do zagrania wielu zakładów za nie swoje pieniądze. Liczba promocji organizowanych przez rzesze bukmacherów jest wręcz nieograniczona, bo walka o klienta na tym rynku jest bardzo zagorzała.

Skoro tak się dzieje, to świadczy to o niczym innym jak o tym, że klienci ci generują dla firm bukmacherskich duże zyski, dlatego warto zaoferować im początkowo liczne promocje, tak by skusili się oni na ofertę tej, a nie innej (konkurencyjnej) firmy. Warto jednak nadmienić w tym momencie, że niektórzy bukmacherzy oferują możliwość zawierania zakładów pod różnymi nazwami. Nam wydaje się, że gramy u innego bukmachera, a tak naprawdę pieniądze trafiają do tej samej firmy.

1759_Home-2

Pomijając już kwestię tego dlaczego bukmacherzy organizują takie akcje promocyjne i są gotowi rozdawać pieniądze w formie bonusu, to skupmy się na tym kto daje ich najwięcej. W połowie września 2015 najlepiej wygląda oferta bukmachera bet-at-home.com, który oferuje każdemu deponującemu pieniądze graczowi powiększenie konta o 50 % do kwoty aż 800 złotych.

Tym samym jeśli postaramy się wpłacić 800 zł na konto bet-at-home.com to zyskamy aż 400 złotych bonusowych pieniędzy, którymi będziemy mogli grać zupełnie bez ryzyka. Trzeba pamiętać o tym, że tak jak w przypadku wszystkich innych tego typu promocji, nie można tych pieniędzy wypłacić od razu, tylko skupić się trzeba na ich odpowiednim obróceniu.

Każdy bukmacher posiada inny regulamin obrotu bonusem, ale trzeba liczyć się z tym, że pieniądze stawiać trzeba po kursie przynajmniej 1.5 o ile nie wyższym i to kilkukrotnie. Dopiero po obróceniu ich kilka razy możemy wypłacić to co zostało z bonusu lub sumę pieniędzy bonusowych powiększonych o to co w tym czasie udało się nam wygrać.