Expekt

Expekt cieszy się w Polsce większą popularnością dopiero od paru lat, odkąd to Zbigniew Boniek został oficjalnym ambasadorem spółki w Polsce. Serwis ten powstał w roku 1999 w Szwecji, obecnie posiada dużą renomę i uznanie.

chelseaBukmacher oferuje zakłady sportowe spośród około trzydziestu dyscyplin, najwięcej opcji typowania zawierają oczywiście spotkania piłkarskie z całego świata. Warto podkreślić że użytkownicy korzystający z serwisu w Polsce dostają powiadomienia o najważniejszych, polskich wydarzeniach sportowych w nadchodzących dniach. Wysokość kursów stoi na przeciętnym poziomie, wśród konkurencji znajdziemy zarówno lepszych jak i gorszych pod tym względem bukmacherów.

Nowi użytkownicy mają możliwość lepszego poznania serwisu w wersji demonstracyjnej, która różni się od tej prawdziwej jedynie wirtualnymi pieniędzmi i brakiem jakiegokolwiek ryzyka. Z całą pewnością jest to dobry pomysł by początkujący typerzy mogli zapoznać się z mechanizmami działającymi w bukmacherskim świecie. W serwisie znajdziemy także obszerny dział zawierający wyniki zakończonych wydarzeń, a także statystyki pozwalające przeanalizować i wybrać dobre typy w nadchodzących spotkaniach.

maxresdefaultExpekt kładzie nacisk na zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego klienta, do dyspozycji graczy oddano bardzo bogatą ofertę promocji oraz bonusów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Nowi użytkownicy mają możliwość ze skorzystania z bonusów startowych, które zwiększą początkową pulę dostępną na zakłady, kasyno lub poker.

Stali klienci mogą wykorzystać swoje zdolności do udziału w konkursach dla najlepszych typerów. Zwycięzca może liczyć na atrakcyjne i wartościowe nagrody, takie jak chociażby nowy, sportowy Nissan GT-R.

Firma Expekt zasługuje na polecenie, jest to bardzo dobry bukmacher z wszechstronną ofertą skierowaną do każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Serwis poleca także cała rzesza zadowolonych klientów, którzy zapoznali się już z możliwościami oferowanymi przez tego bukmachera.