Gdzie szukać bukmacherskiego El Dorado ?

El Dorado, czyli kraina, w której znajduje się tyle złota, ile ludzkość nie widziała jest punktem na mapie, który chciałby odnaleźć niemal każdy człowiek na świecie. Tak samo jest w świecie zakładów bukmacherskich, gdzie liczne grupy ludzi poszukują systemu bukmacherskiego zapewniającego zysk. Czy jednak da się zapewnić zysk w zakładach bukmacherskich ? Przecież bukmacherzy to nie instytucje charytatywne, które rozdają pieniądze na prawo i lewo, ale prężnie działające przedsiębiorstwa, które istnieją po to by generować zyski i przynosić pieniądze swoim właścicielom.

Te są tak duże, że bukmacherzy walczą ze sobą zaciekle, by to klienci trafili właśnie do nich, a nie do konkurencji. Pojedynczy gracze mogą generować zyski miesięczne w wysokości od kilkudziesięciu euro do nawet kilkudziesięciu tysięcy euro ! Nie wliczamy do tych wyliczeń skrajnych przypadków, w których gwiazdy czy znane osobistości grają za miliony dla zabawy.

Istnieje jednak sposób na to jak ograć bukmachera. Pewnym i skutecznym systemem bukmacherskim jest granie tak zwany „Sure Betów” czyli po polsku „pewnych typów”. O co w tym wszystkim chodzi i czy naprawdę można generować PEWNY zysk bez względu na wynik spotkania ?

how-to-bet-on-sports-tips-the-deception-of-the-winner-bet

Całym sekretem tego systemu jest wyszukiwanie znaczących różnic w kursach u bukmacherów. Zauważmy, że jeden bukmacher może oferować odwrotne kursy niż jego konkurent. Dla przykładu :

  • Bukmacher A oferuje kursy na zawodnika X 2.1 vs 1.9, podczas gdy :
  • Bukmacher B oferuje kursy na zawodnika X 1.9 vs 2.1, wtedy :

Grając za 1 jednostkę pieniężną na zawodnika X u bukmachera A oraz tę samą sumę pieniędzy na zawodnika Y u bukmachera B możemy wygenerować zysk 5 % bez względu na wynik spotkania !

To w teorii brzmi świetnie, jednak w praktyce wymaga dwóch rzeczy :

  • Bardzo dużego budżetu, bo procentowy zysk jest niewielki i by go poczuć potrzeba dużych pieniędzy. Dodatkowo kasę trzeba rozlokować pomiędzy wielu bukmacherów, co tym bardziej podnosi wymagania finansowe.
  • Poszukiwania „pewnych typów”, bo te niestety nie jest łatwo znaleźć.