Gramy nielegalnie, bo to jest bardziej opłacalne

Obstawiamy zakłady bukmacherskie przede wszystkim u bukmacherów internetowych, nielegalnych, ponieważ ich oferta jest znacznie lepsza niż ta, którą przedstawiają nam bukmacherzy stacjonarni czy internetowi, legalni tacy jak STS lub Fortuna.

Szybki rzut oka na te same spotkania by zobaczyć, że kursy, szczególnie na spotkania gdzie stawiamy na drużynę skazywaną na pożarcie mogą wynosić nawet kilka punktów, to jest na przykład zamiast kursu 5.1, może on wynosić 9.5 ! Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć co taka różnica znaczy, ponieważ grając za 100 zł, możemy otrzymać zysk w postaci 410 zł lub 850 zł, a to chyba jest już bardzo dużo, prawda ?

ikona-610x309

To dlatego wszyscy ci, którym zależy na zarabianiu na zakładach bukmacherskich obstawiają je w Internecie, szczególnie u wybranych bukmacherów, którzy mają najlepsze kursy.

Nikt nie twierdzi, że zarobić nie da się u stacjonarnych bukmacherów, ale jest to znacznie cięższe, ponieważ różnica w kursach, narzucona marża bukmacherska są tak duże, że skutecznie zmniejszają szanse na generowanie jakichkolwiek zysków.