Jak otrzymać darmowe pieniądze od bukmachera ?

By otrzymać „dofinansowanie” od bukmachera nie trzeba wcale wpłacać żadnych pieniędzy, deponować żadnego kapitału czy też w ogóle w jakikolwiek sposób ryzykować swoich pieniędzy.

Chociaż, co zresztą logiczne najbardziej popularnymi promocjami bukmacherskimi są :

  • Zakłady cashback, oraz
  • Powiększenie wpłaconego depozytu o 50 lub 100 %

matched_betting_made_easy_free_bet

To jednak nie koniec promocji organizowanych przez bukmacherów. Co oczywiste, bukmacherzy robią te promocje, ponieważ zależy im na pozyskaniu jak największej grupy klientów, gdyż każdy klient to w założeniu bukmachera dodatkowy zysk, o który należy przecież (co logiczne) walczyć.

Istnieje jednak sposób na to jak możemy wykorzystywać inne promocje i dzięki temu zyskać pieniądze na grę. Tym sposobem jest zapraszanie swoich znajomych (lub nawet nieznanych osób) do zarejestrowania się u danego bukmachera. Wystarczy wysłać zaproszenie e-mailem lub w innej, dostępnej formie, a jeśli zaproszony przez nas znajomy zdecyduje się zarejestrować i zawrze określoną liczbę zakładów o określonej wartości to otrzymamy pewną sumę pieniędzy na grę.

Przykładem bukmachera, który oferuje taką promocję jest Betclick, gdzie po zarejestrowaniu mamy możliwość generowania zaproszeń dla znajomych. Jeśli zawrą oni przynajmniej 10 zakładów o pewnej stawce minimalnej to my otrzymamy aż 40 zł na grę. Nie możemy niestety od razu tych pieniędzy wypłacić, ale możemy je obrócić i po określonym w regulaminie obrocie dokonać ich wypłaty. Gdyby jednak się to nam nie udało to żyć możemy w świadomości, że właśnie straciliśmy pieniądze otrzymane od bukmachera, a nie nasze ciężko zapracowane.

Cóż, nie jest to codzienna forma promocji bukmacherskich, ale przyznać trzeba, że dość ciekawa, która na pewno zadowoli osoby, które mają dużo znajomości w kręgach osób zainteresowanych zakładami bukmacherskimi. Mając bloga internetowego poświęconego zakładom czy ogólnie o tematyce sportowej umieścić możemy reklamy wybranego bukmachera by poprzez rejestrację nowych klientów zyskiwać całkowicie darmowe pieniądze na grę.