Jak stworzyć zarobkowy system ?

To nieprawda, że w zakładach bukmacherskich nie można zarobić pieniędzy, a ich obstawianie tylko „napycha” kieszenie firm, które oferują zakłady. Prawda jest przecież taka, że kilka % osób grających zakłady zarabia konkretne pieniądze w ten sposób. Owszem, ktoś może powiedzieć, że to tylko procent, a większość grających traci pieniądze i jest to fakt. Ale kto powiedział, że nie wynika to z faktu, że ci ludzie nie rozumieją istoty zarabiania na zakładach i nie zdają sobie sprawy nawet dlaczego przegrywają pieniądze.

pobrane (3)

To śmieszne jak ludzie powtarzają błędy swoich poprzedników. Wystarczy przecież wejść na forum internetowe poświęcone systemom bukmacherskim by sprawdzić co ludzie „testowali” w przeszłości. Jeżeli dany system bukmacherski nie przynosił wymiernych, ekonomicznych korzyści kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu osobom to nie warto próbować grać tego samego, bo dlaczego nagle coś miałoby się odmienić i to nam szczęście sprzyjałoby na tyle byśmy zarobili pieniądze dzięki takiemu systemowi bukmacherskiemu ?

Największą bolączką osób przegrywających pieniądze na zakładach bukmacherskich jest wykorzystywanie systemów bukmacherskich, które zostały już przetestowane a przynoszą zysk. Dlaczego ludzie grają „pewniaki” po kursach rzędu 1.01 czy 1.1 skoro taki system gry tylko i wyłącznie prowadzi do bankructwa, o czym świadczą wyniki gry setek osób na forach internetowych ?

espnw_ts_sportsbetting_576

Jeśli zatem chcemy znaleźć system bukmacherski, który generuje zyski lepiej zająć się wymyśleniem czegoś innowacyjnego czego nie próbował nikt inny. Sprawdźmy co inni testowali i jak najszybciej zajmijmy się czymś innym, co do tej pory nie generowało strat dla osób próbujących takiego systemu.

Czasami wystarczy zmienić tylko jeden element systemu jak sposób dobieranie stawki czy typów, by nagle nieefektywny finansowo system przeistoczył się w sprawdzony sposób na ogrywanie bukmachera.

Zapewne istnieją na świecie systemy bukmacherskie, które generują zyski od lat dla grających, ale nie są one ogólnodostępne, bo dlaczego ci ludzie mieliby się nimi dzielić ? Jeśli już to robią to czynią to odpłatnie, a ktoś kto płaci za poznanie takiego systemu, na pewno nie będzie go udostępniał dalej. Pozostaje nam zapłacić za taki system przez co poznamy sekretny sposób na ogranie bukmachera.