Komórkowi zyskują dodatkowe bonusy

Odwiedzając strony bukmacherów internetowych szybko dostrzeżemy nowy trend, który opiera się na zawieraniu zakładów bukmacherskich za pośrednictwem aplikacji ściągniętych na nowoczesne telefony, czyli smartphony. Dedykowane aplikacje przygotowane są przez każdego bukmachera, tak by każdy klient mógł zalogować się na swoje „normalne” konto, z którego zawsze korzysta.

10.-Sport-Betting-mobile-Application

W prawie każdym przypadku, który został przetestowany, zawieranie zakładów przez komórki jest proste, intuicyjne i nie powinno sprawiać problemów, ale takie przecież być musi, ponieważ bukmacherzy przeprowadzają odpowiednie testy użytkowości, zanim aplikacja trafi na rynek. Musi mieć pewność, że gracze nie będą mieli problemów z postawieniem wybranego zakładu w dosłownie kilka sekund.

Z punktu widzenia klienta bukmachera, wszystko zależy od posiadanego sprzętu i dostępu do Internetu. To, że aplikacja działa sprawnie i bezproblemowo to oczywiste, ale jeśli nasz telefon jest wolny, a Internet raz działa, a raz nie to okazać się może, że obstawianie zakładów w ten sposób będzie zmorą i udręką, a nie przyjemnością.