Millenium

Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Milenium to polska firma działająca na rynku już od jedenastu lat. Nie można się oprzeć wrażeniu, że spośród naziemnej bukmacherskiej czwórki Milenium cieszy się najmniejszą popularnością wśród graczy. Ma również dużo mniejszą sieć lokali, choć wynik powyżej 250 punktów sprzedaży jest rezultatem przyzwoitym. Firma cały czas planuje otwarcie kolejnych punktów.

Korzystanie z oferty tego bukmachera jest możliwe także za pośrednictwem strony internetowej, gdzie możemy wnosić zakłady online, lub przygotować e-kupon, który następnie jest drukowany w punkcie naziemnym i tam zostaje wniesiony. Możliwość wcześniejszego przygotowania e-kuponu w sieci pojawiła się najwcześniej w Milenium.

z12847514QBukmacher oferuje nam dostęp do bogatego wachlarza zakładów, z czego prym wiodą oczywiście polskie rozgrywki zarówno z lig najwyższych jak i lig okręgowych, zadowoleni będą szczególnie kibice żużla, który zawsze zajmował w ofercie firmy ważną pozycję. Nie brakuje oczywiście innych zagranicznych rozgrywek.

Pełną ofertę zawierającą nadchodzące wydarzenia przejrzeć można w każdy wtorek, w tygodnikach wydawanych i sprzedawanych w kolekturach Milenium. Tygodnik można także bezpłatnie ściągnąć ze strony internetowej operatora. Milenium oferuje także sportowy totalizator, w którym naszym zadaniem będzie wytypowanie wyników kilkunastu spotkań zawartych na jednym kuponie, zadanie do najprostszych nie należy, jednak daje możliwość wygrania przyzwoitej sumy przy małym wkładzie własnym.

Milenium_largeWysokość kursów zazwyczaj stoi na przyzwoitym poziomie i zwykle, nieznacznie przewyższa te oferowane u konkurencji naziemnej. Firma stara się kreować swój innowacyjny wizerunek, oddając do dyspozycji klienta nowe możliwości, wprowadzając do oferty kolejne zakłady sportowe, czy kusić atrakcyjnymi promocjami, z których skorzystać mogą zarówno klienci punktów naziemnych jak i użytkownicy strony internetowej.

Należy pamiętać, że Milenium to bukmacher działający na terenie Polski w pełni legalnie, a co za tym idzie, każdy wprowadzany przez nas zakład jest obciążony podatkiem w wysokości 12% jego wartości. Od każdej wygranej kwoty powyżej 2280 zł. będziemy musieli uiścić kolejne 10%.