Najczęstsze promocje bukmacherskie

Na największe korzyści majątkowe od bukmacherów liczyć mogą gracze początkujący, a właściwie nowi klienci, którzy decydują się założyć konto i wpłacić pieniądze do bukmachera. W jaki sposób bukmacherzy konkurują o klientów i co oferują nowym ?

Z uwagi na to, że na rynku zakładów bukmacherskich panuje ostra walka o klienta, w której uczestniczy wielu światowych gigantów, ponieważ klienci ci generują ogromne zyski to trzeba zrobić wszystko by klient zdecydował się na wybranie tej, a nie innej oferty.

Najpopularniejszymi ofertami dla nowych klientów są :

  • Zakłady cashback, które polegają na zwrocie stawki w przypadku przegranego pierwszego zakładu. Opcja ta ograniczona jest odgórną maksymalną stawką za jaką zakład cashback można zawrzeć. Należy pamiętać jednak o przestrzeganiu regulaminu, bo czasami za pierwszy zakład uznawany jest pierwszy zawarty, a czasami ten, który jako pierwszy się kończy. Dlatego też można popaść w błąd i okaże się, że postawimy dwa zakłady, jeden za 2 zł a drugi za 200 zł i ten pierwszy zostanie potraktowany jako zakład cashback, chociaż nie taka była nasza intencja.
  • Powiększenie pierwszego (choć często i kolejnego) depozytu. Wpłacając pieniądze klient może liczyć na to, że bukmacher w formie bonusu powiększy jego konto o najczęściej 100 lub 50 % do oczywiście określonej kwoty.

bonus

O ile pieniądze wpłacone przez gracza podlegają normalnemu obrotowi, można je w dowolnej chwili wypłacić, to jednak pieniądze pochodzące z depozytu znajdują się na koncie bonusowym. Klient zanim będzie mógł je wypłacić, zobowiązany jest do tego by je w sposób przeznaczony w regulaminie odpowiednio obrócić, czyli zagrać odpowiednią ilość razy po określonym kursie.

Co to oznacza ? Oczywiście gdyby tak nie było to po prostu ludzie wpłacaliby pieniądze po to by uzyskać bonus i następnie go wypłacili. Bukmacher musi się jakoś przed tym zabezpieczyć, czyli dać klientom sposobność do tego by szczerze mówiąc pieniądze te przegrali. Dopiero gdy klient dokona odpowiedniego obrotu może wypłacić pieniądze bonusowe na swoje konto.