Popularny bukmacher z fajną promocją

Sprawdzony w Polsce, zaufany przez tysiące klientów, bukmacher Bet365 zawsze ma w zanadrzu fajną promocję, która przyciąga nowych klientów, ale też często przeznaczona jest dla osób, które już są stałymi klientami tej firmy.

Obecnie w połowie września 2015 roku skorzystać można z powiększenia wpłaconego depozytu o 100 % do kwoty maksymalnie 200 złotych. Dzięki temu zyskujemy możliwość zagrania za 200 złotych całkowicie za darmo. Oczywiście nie trzeba tej kwoty przeznaczać na jeden zakład, można ją rozbić na dowolną liczbę zakładów. Wprawdzie ktoś może powiedzieć, że bonusy nie są tak fajne na jakie wyglądają z pozoru, bo i tak trzeba je obrócić określoną liczbę razy po określonym kursie (a nie każdy po tak wysokim kursie gra), ale na pewno można wykorzystać budżet bonusowy w inny sposób.

Przykładem będzie zawarcie ryzykownego zakładu, którego baliśmy się zawrzeć za swoje własne pieniądze. Przykładowo wiele systemów bukmacherskich przewiduje obstawianie dokładny wyników, ale większość z nas boi się zagrać takie typy, bo są one obarczone dużym ryzykiem utraty kapitału. Gdy jednak będziemy tego dokonywali za pieniądze pochodzące z bonusu, to może nam się wydać, że te pieniądze bonusowe jednak nie są tak złe.

bet365_bonus_startowy.jpg.pagespeed.ce.iiia8ll4YX

Wiele osób jednak stawia na taktykę „wóz albo przewóz”, która polega na stawianiu całego bonusu na jeden zakład po średnim kursie. Jeśli uda się wygrać to stawiamy w ten sposób do momentu aż bonus zostanie obrócony wskazaną liczbę razy i będzie można go wypłacić. Jeśli nie uda się trafić typu i stracimy bonus to tak naprawdę niewiele tracimy, bo przecież to darmowe pieniądze, które otrzymaliśmy od bukmachera Bet365, a resztę wpłaconej sumy można spokojnie wypłacić z powrotem na swoje, prywatne konto bankowe.

Sposobów na to jak obrócić bonus otrzymany od bukmachera jest naprawdę wiele i przybierają one różne formy. To czy jednak uda nam się go odpowiednio wykorzystać zależy przede wszystkim od trafności naszych typowań, które są różne. Mimo to pamiętajmy, że grając za pieniądze bonusowe nie ryzykujemy tak naprawdę nic.