Promocje bukmacherskie – czy warto ?

Firmy bukmacherskie „mamią” swoich obecnych klientów jak i osoby zainteresowane zarejestrowaniem nowego konta licznymi promocjami do, których najczęściej należą zakłady pozbawione ryzyka (cashback), powiększenia depozytów o 50 lub 100 % do wskazanej w umowie kwoty czy też mniej znanymi promocjami. Czy jednak z punktu widzenia klienta warto z takich promocji korzystać ? I tak, i nie. Dlaczego ?

Za korzystaniem z promocji przemawia fakt, że otrzymujemy całkowicie za darmo dodatkowe pieniądze na grę. Wystarczy przyjrzeć się takim promocjom jak bet-at-home.com by po wpłacie do 800 zł nasze konto zostało powiększone aż o 50 procent wpłaconej kwoty. W tyle nie pozostaje między innymi doxxbet.com, które oferuje 50 % dodatkowych pieniędzy do 600 złotych depozytu.

Wykorzystując proponowane przez SportingBet, Betclick czy Betsson promocje możemy zawrzeć zakłady cashback do około 200 złotych i cieszyć się z wygranej gdy nasze typowania będą poprawne lub świętować zwrot pełnej stawki jeśli niepoprawnie wskażemy zwycięzcę meczu.

doxxbet

Jak zatem widać promocje oferowane przez bukmacherów zachęcają do korzystania z tych okazji, bo dają nam darmowe pieniądze lub pozbawiają ryzyka od zawieranych zakładów.

Z drugiej strony istnieje pewne ryzyko, że skuszeni zwiększeniem depozytu wpłacamy większą sumę pieniędzy niż gdybyśmy zrobili to jakby promocja powiększenia depozytu nie obowiązywała. W praktyce wygląda to tak, że wpłacamy większy depozyt, bo szkoda nam przeoczyć przyznanie większego bonusu.

Podsumowując jednak to jak kształtuje się okazja dla klienta bukmachera wynikająca z organizowanych promocji należy powiedzieć, że warto z nich korzystać ale z głową. Oznacza to, że najlepiej będzie nam wykorzystać maksymalnie promocje (wpłacić na powiększenie depozytu ile tylko bukmacher pozwala), a nadwyżkę, którą stanowi różnica pomiędzy tym co chcieliśmy wpłacić, a wpłacamy, należy zwrócić na swoje konto. Jest to najbardziej optymalne rozwiązanie, które pozwala wykorzystać maksymalnie promocje, ale też nie ryzykować dodatkowych pieniędzy.