Promocje konkretnego meczu

d1592fe6070abdc7d4586e03bafea400

Wielu bukmacherów prócz promocji takich jak zwiększenie depozytu czy oferowanie zakładu cashback stara się organizować promocje związane z konkretnym meczem. Najczęściej są to promocje dla zakładów na najbardziej hitowe spotkania Ligi Mistrzów czy weekendowe najważniejszych lig europejskich. To bardzo ciekawe promocje, na których możemy zarobić, a także zagrać ciekawe promocyjne zakłady. Jak wyglądają takie zakłady ?

Na przykład bukmacherzy oferują, że stawiając na spotkanie Roma – Barcelona na jakikolwiek zakład uzyskamy zwrot całkowity stawki jeśli zakład będzie przegrany, jeśli tylko Gerard Pique strzeli gola.

Oznacza to w praktyce, że gol Gerarda Pique daje nam darmowy zakład cashback na dowolną sumę, czyli powoduje, że jeśli trafimy zakład to cała wygrana trafi na nasze konto, a jeśli zakład okaże się nietrafiony, ale Pique trafi do siatki rzymian to otrzymamy zwrot całej stawki !

To tylko przykład tego jak działają promocje bukmacherów na konkretne spotkania, bo zakładów powodujących, że otrzymamy cashback lub inne ciekawe, alternatywne korzyści może być znacznie więcej i zależą one wyłącznie od inwencji twórczej bukmachera.

Real-Madrid2.jpg_800x600_fit

Najlepiej jest przeczytać na stronie naszego ulubionego bukmachera dział „obecne promocje” i sprawdzić co jest oferowane. Również przejrzenie najbardziej popularnych for internetowych będzie pomocne, ponieważ ludzie zamieszczają tam informacje o ciekawych promocjach bukmacherskich, które znaleźli. Nie zawsze jesteśmy w stanie penetrować cały Internet, który jest przecież ogromny i znaleźć informacje na temat obecnych promocji, które mogłyby nas zaciekawić. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego jak fajne promocje organizowane są przez wielu bukmacherów, a z których nie korzystamy bo nie sprawdziliśmy co jest oferowane.

Warto wymieniać spostrzeżenia z innymi ludźmi na forach internetowych, bo wtedy możemy znaleźć źródło informacji na temat tego co dany bukmacher oferuje w danym momencie. Mimo tego, że niektóre promocje mogą okazać się mało atrakcyjne, to jednak większość powinna nas zainteresować i stanowić sposobność do osiągnięcia korzyści finansowych.