Remis do przerwy

Nie jest to może najpopularniejszy system bukmacherski jaki zna świat, ale czy rzeczywiście popularne systemy bukmacherskie są dochodowe ? Jeśli coś znane jest większości osób, to można domniemać, że ktoś kto dzielił się taką wiedzą robił to chętnie, ponieważ nie miał interesu by skrywać jakąś tajemnicę.

Dlatego też z chęcią powinniśmy poznawać mniej znane systemy bukmacherskie, bo okazać się może, że przynoszą one znacznie lepsze wyniki finansowe, niż te najbardziej popularne.

System gry na remis do przerwy opiera się na założeniu, że obstawiamy ligi w których pada dość dużo remisów, a także mało bramek, szczególnie w pierwszej połowie. Doskonałym obrazem może być polska „Ekstraklasa”, w której wynik 0-0 po pierwszych 45 minutach gry jest zjawiskiem tak częstym jak śnieg w zimę.

Girls-football-half-time-team-talk

Ogólnie rzecz biorąc, można całkiem łatwo wyznaczyć drużyny, które nie kwapią się do strzelania goli, starają się najpierw zabezpieczyć się przed utratą gola, a dopiero potem myśleć o strzelaniu bramek. Gdy już uda nam się znaleźć takie ligi oraz takie drużyny możemy przystąpić do dzieła zniszczenia, a raczej ogrania bukmachera. Kursy na remis do przerwy często wynoszą 2.0 – 2.5, czyli całkiem dużo, szczególnie gdy zastosujemy jakiś system doboru stawki, na przykład progresję. Trafienie chociaż jednego wyniku w rozpisanej przez nas progresji przyniesie nam zysk, ale musimy pamiętać, by stawka wzrastała co najmniej dwukrotnie. Wtedy możemy być pewni, że pierwszy trafiony zakład wygeneruje nam zysk, którego wysokość będzie uzależniona od zagranych kursów, oraz od tego jak bardzo podnosiliśmy stawkę w kolejnych zakładach.

Po początkowych wyliczeniach możemy nieco się martwić dość małym zyskiem w stosunku do wysokości stawek, ale raczej powinno szybko zostać nam to zrekompensowane przez częstotliwość wygranych. Remisy do przerwy zdarzają się naprawdę często, dlatego na wygrane możemy przygotować się już podczas pierwszych zawartych zakładów, co na pewno wywoła uśmiech na naszej twarzy i przyniesie pieniądze do naszego portfela.