Sportingbet

Sportingbet to bukmacher z długoletnią tradycją i doświadczeniem, na rynku działa już od 15 lat. Co ciekawe, większa popularność przyszła stosunkowo niedawno. Na dzień dzisiejszy firma posiada ponad milion aktywnych klientów. Polscy użytkownicy mogą cieszyć się polską wersją strony.

sportingbet.com-logoW zakładach sportowych najwięcej możliwych opcji typowania odnajdziemy oczywiście w zakładce piłki nożnej, dostępne są zarówno najmocniejsze ligi Europy jak i mało popularne ligi egzotyczne. Po za piłką nożną możemy przebierać w ponad 25 innych dyscyplinach sportu. Typować możemy tradycyjnie przed rozpoczęciem spotkania, a także w trybie live, śledząc toczące się zmagania. Ważniejsze wydarzenia sportowe są przez bukmachera transmitowane.

Po za zakładami sportowymi, na klientów czeka również obszerna oferta gier rodem z kasyno w Las Vegas, a także cieszący się dużą popularnością, energetyzujący poker. W Sportingbet odnajdziemy także coraz częściej spotykaną sekcję wirtualnego świata, gdzie fikcyjne drużyny prowadzą zacięty bój o zwycięstwo w lidze, a ich zmagania obserwować możemy na specjalnej wideo symulacji. Typowania takich pojedynków jest bardzo emocjonujące i daje dużo zabawy. Nie jest to jednak miejsce dla użytkowników traktujących bukmacherkę jedynie jako poważny środek zarabiania pieniędzy.

sportingbet-wwwOdnalezienie się w serwisie nie powinno sprawiać większych trudności, nawigacja po kolejnych podstronach jest prosta i intuicyjna, bez problemu znajdziemy to co nas interesuje. Oczywiście w każdej chwili możemy skorzystać z pomocy działu obsługi klienta.

Rejestracja zajmuje kilka minut i to co warte podkreślenia: By zacząć przygodę w tym serwisie, wystarczy nam 10zł. Jest to jedna z najniższych wpłat minimalnych jakie można spotkać na wszystkich bukmacherskich serwisach. Jest to szczególnie korzystne dla okazyjnych graczy, którzy lubią obstawić od czasu do czasu małą sumę.

Sportingbet oferuje szereg promocji i bonusów początkowych. Nowi klienci decydują się zwykle na powitalny bonus w postaci jednego zakładu bez ryzyka. W przypadku gdy nasz kupon nie będzie wygrany, otrzymamy z powrotem jego równowartość. W ten sposób możemy łatwo zdobyć większe pieniądze na rozpoczęcie bukmacherskich zmagań w Sportingbet.