Sprawdzony system bukmacherski ?

Poszukując sprawdzonego systemu bukmacherskiego, który będzie dla nas generował zysk przeczesywać możemy Internet, a także rozmawiać ze znajomymi. Udzielenie się w dyskusjach na forach, może doprowadzić nas na trop systemu, który generował będzie dla nas pieniądze z zakładów. Wymieniając się spostrzeżeniami na pewno łatwiej będzie coś wymyśleć, ponieważ jak mawia znane nam powiedzenie „co dwie głowy to nie jedna”. A jeśli w dyskusji uczestniczy kilkanaście czy nawet kilkaset osób to wymyślenie takiego systemu może być znacznie łatwiejsze.

Dlaczego jednak tak ciężko wymyśleć sprawdzony system bukmacherski ? Przecież na świecie żyje tak wiele osób obstawiających zakłady, że gdyby była taka możliwość to już ktoś taki system by wymyślił..

Cambridge Consultants_basketball app

Trudność polega na tym, że na wszystkie zakłady bukmacherskie świata (a właściwie na 99 % tych zakładów) narzucona jest marża bukmacherska. Jest to różnica pomiędzy rzeczywistym prawdopodobieństwem trafienia danego typu, a kursem. Jeśli coś ma szansę zaistnienia pół na pół to kurs powinien wynosić dokładnie 2.0, prawda ? Tymczasem kursy oferowane na takie typy wynoszą znacznie mniej i właśnie odchylenie od granicy kursu 2.0 wyznacza wysokość marży bukmacherskiej.

Jaką marżę bukmacherską ma twój bukmacher ? Najłatwiej jest to sprawdzić na przykładzie losowego zakładu „kto rozpocznie mecz” czyli zakładu, gdzie szanse wynoszą dokładnie pół na pół i kurs (sprawiedliwy) powinien wynosić 2.0. Jeśli sprawdzisz jaka jest różnica pomiędzy kursem 2.0, a tym, który oferuje bukmacher dowiesz się jaka jest jego marża. Im jest ona mniejsza, tym większe są twoje szanse, że stworzysz system bukmacherski, który umożliwi ci czerpanie zysków z zawieranych zakładów. Znajdź zatem takiego bukmachera, który oferuje najniższą marże lub sprawdź przygotowane rankingi, których w sieci jest pełno, a które oznajmiają nam jacy bukmacherzy mają najmniejsze marże.

Chociaż początkowo na pewno ciężko jest przenieść cały kapitał do nowego bukmachera, to jednak powinniśmy poszukiwać rozwiązywań optymalnych, bo nawet najlepszy system bukmacherski na nic się nie zda, jeśli marża bukmachera będzie zbyt wysoka.