Stawka czy typ ? Co ważniejsze w systemie.

Elementem składowym każdego systemu bukmacherskiego jest wiele elementów, ale dwa z nich są kluczowe :

* stawka zakładu

* typ, a raczej ich rodzaj

Wyobrażenie sobie systemu bukmacherskiego, który mógłby przynieść jakiekolwiek zyski bez udziału obu tych elementów jednocześnie jest właściwie niemożliwe. Oczywiście niektórzy stwierdzają, że jedynym założeniem ich gry będzie obstawianie „pewniaków” po kursach 1.01 – 1.2, a ktoś inny stwierdzić może, że założeniem systemu bukmacherskiego stworzonego na jego potrzeby jest granie jakichkolwiek typów przy udziale progresywnej zmiany stawki.

Takie podejście do tematu nie zapewni jednak znaczącego sukcesu i szybko okaże się, że doprowadzi on nawet do bankructwa, ponieważ jak już wcześniej wspomniano nie można generować zysków z zakładów bukmacherskich przy udziale tylko jednego z tych elementów.

sports-betting

Najskuteczniejsze systemy bukmacherskie zawierają :

* zaawansowany system doboru stawki, czyli taki, który odpowiednio łączy wysokość stawki co do kursu

* niszowe typy, czyli takie, których nie gra większość jak na przykład „zwycięstwo Realu Madryt”, ale bardziej wyszukane, jak na przykład „zwycięstwo Crystal Palace do przerwy co najmniej dwoma bramkami

Nikt nie powiedział, że stworzenie dochodowego systemu bukmacherskiego jest szybkie, łatwe i przyjemne, ale skoro z tego można czerpać ogromne pieniądze to dlaczego miałoby tak być.

Przecież bukmacherzy to prężnie działające przedsiębiorstwa, które przede wszystkim nastawione są na generowanie zysków, a nie na rozdawanie pieniędzy grającym.

betting-on-sports-in-vegas

Aby stworzyć system, który ogra bukmachera a nam przyniesie wolność finansową trzeba się będzie bardzo wysilić, chociaż nikt nie zagwarantuje nam, że w ogóle taki system uda się nam stworzyć. Na pewno trzeba posiadać wiedzę sportową, interesować się zakładami, a nieodzowna będzie również matematyka i statystyka, które pozwolą nam dobierać stawkę, tak by generować zyski jak najczęściej.

Nie sposób powiedzieć co w systemie bukmacherskim jest ważniejsze – czy jest to rodzaj typów czy sposób dobieranie stawki. Z profesjonalnego punktu widzenia wydaje się, że te dwa elementy są równie ważne i muszą ze sobą współgrać byśmy odnieśli sukces.