Stawka i typy – elementy składowe systemu

Gdy zakłady bukmacherskie nie idą po naszej myśli, kolejne kupony lądują w koszu, my nie potrafimy znaleźć rozwiązania problemów, ale jednocześnie dalej pokładamy nadzieję w tym, że jednak jakimś cudem zaczniemy zarabiać w ten sposób, usilnie poszukujemy systemów bukmacherskich, które pozwoliłyby nam realizować nasze założenia.

Elementami składowymi każdego systemu bukmacherskiego jest przynajmniej jeden z dwóch poniższych czynników, chociaż najlepsze systemy zawierają oba te elementy :

  • Jakie typy dobieramy do zakładu
  • Jak dobieramy stawki do poszczególnych etapów gry

O co w tym wszystkim chodzi ? Otóż system bukmacherski może nam wskazywać jeden z tych elementów, ale znacznie lepiej gdy wskazuje obydwa, gdyż tylko wtedy mamy wyjaśnione wszystkie wątpliwości.

Picture1-650x318

Jakie typy dobieramy do zakładów ? Każdy system powinien definiować jakie typy dobieramy, bo dla jednego systemu możemy dobierać typy tylko na zwycięzcę meczu, a znaczenie ma to w jaki sposób dobieramy stawki, ale inny system może opierać się na tym by grać KONKRETNE spotkania, a stawka pozostaje mniej znacząca.

Kluczem do zwycięstwa innego systemu może być odpowiednie dobieranie stawki, a to na jakie spotkania ma mniejsze znaczenie, bo wszystko opiera się na tym by stawka była odpowiednia względem granego kursu, a czy będzie to kurs 1.1 czy 5.6 zależy tylko i wyłącznie od nas.

130305_Sports_top

Oczywiście im mniejszy kurs, tym zapewne większa będzie stawka, no ale na tym opierają się systemy bukmacherskie, że często wymagają od nas zagrania za konkretną stawkę. Dzieje się tak, ponieważ dobre systemy bukmacherskie posiadają wskazanie konkretnej stawki, gdyż opierają się na wyliczeniach matematycznych, które prowadzą do generowania zysku przy pierwszym trafionym kuponie.

By jednak system bukmacherski był skuteczny, należy realizować go niczym maszyna. Otóż nie możemy mieć wątpliwości czy dane spotkanie warto zagrać czy nie, czy stawka na pewno powinna tyle wynosić czy nie ; jeśli takie jest wskazanie posiadanego przez nas systemu to tak właśnie powinniśmy zagrać. Dopiero wtedy możemy odpowiedzieć sobie na pytanie czy dany system jest skuteczny czy nie.