STS

Star-Typ Sport to chyba najpopularniejszy w Polsce bukmacher naziemny, na rynku funkcjonuje już od osiemnastu lat. Za szybkim sukcesem STS stoi ciągle rozwijana i powiększana oferta zakładów sportowych, wysokie, opłacalne kursy, a także dostępność na terenie całej Polski w ponad czterystu punktach stacjonarnych.

Bukmacher nie może narzekać na brak klientów, cotygodniowo około ćwierć miliona graczy pragnie wnieść zakład, a liczba ta wciąż rośnie. Wspomniana grupa to nie tylko klienci naziemnych punktów sprzedaży, ale także użytkownicy strony internetowej STS, która od kilku lat daje możliwość wnoszenia zakładów online.

sts-wwwJak większość bukmacherów, tak również STS stawia w swojej ofercie przede wszystkim na piłkę nożną, oprócz najważniejszych europejskich lig, znajdziemy także niszowe ligi z futbolowego zaplecza.
Dostępne są także inne dyscypliny sportowe, tak aby każdy klient znalazł coś dla siebie. Aktualna oferta jest cotygodniowo udostępniana w „Ulotce Kursowej”, którą nabyć możemy w punktach naziemnych.

STS zdobył największą popularność również dzięki sprytnemu marketingowi, firma jest oficjalnym partnerem piłkarskiej Reprezentacji Polski, a także sponsorem strategicznym klubu Lech Poznań. Liczne bannery reklamowe spotkamy w sieci, na ulicy czy w telewizji. Dodajmy do tego korzystne oferty promocyjne i konkursy z nagrodami dla najlepszych typerów, z których skorzystać mogą klienci punktów stacjonarnych oraz użytkownicy internetowej strony bukmachera. Co miesiąc, gracz który popisze się największą skutecznością w obstawianiu zakładów może wygrać samochód osobowy.

0c5d65f8dcb7215217fcf2122267431cI na koniec, żeby nie było tak pięknie, w beczce miodu musi się znaleźć łyżka dziegciu, podobnie zresztą jak u każdego bukmachera naziemnego działającego w Polsce. Każdy wnoszony przez nas zakład zawiera w sobie 12% podatek od wartości kuponu. Każda jednorazowa wygrana powyżej 2280 zł. zostanie także pomniejszona o kolejne 10%. STS jest jednak bardzo dobrym wyborem dla tych, którzy z bukmacherskiej zabawy chcą cieszyć się w pełni legalne.