Sure-Bety czyli najpewniejszy system bukmacherski świata

Pewne typy (z angielskiego Sure Bety) polegają na obstawianiu takich zakładów bukmacherskich, które bez względu na wynik spotkania zagwarantują nam zysk. Jak jest to możliwe ? Otóż trzeba poszukiwać pomyłek bukmacherów, a inaczej mówiąc różnic w oferowanych przez nich kursach, które najłatwiej jest wychwycić w zdarzeniach dwudrogowych takich jak spotkania tenisa, żużla czy meczów siatkówki, ale nic nie stoi na przeszkodzie by znaleźć pewne zakłady w zdarzeniach trzydrogowych, takich jak wynik meczu w piłce nożnej.

kupon_08_big

W praktyce wygląda to tak, że :

  • Bukmacher A oferuje na jednego z zawodników kurs powiedzmy 2.5
  • Bukmacher B oferuje na drugiego z zawodników kurs powyżej 2.0

Tym samym obstawiając za tę samą kwotę pieniędzy możemy zagwarantować sobie zysk bez względu na to jakim wynikiem mecz się zakończy. Dlaczego jest to możliwe ? Ponieważ często różnice nie są tak znaczące jak na tym przykładzie i wynoszą naprawdę niewiele, przez co zysk procentowy jest bardzo mały, a poza tym każdy bukmacher ma prawo do tego by inaczej oceniać szansę poszczególnych zespołów czy drużyn.

donnaf

Jest to bezbłędny system bukmacherski, który na pewno wygeneruje dla nas zysk, ale wymaga od nas :

  • By wyszukiwać surebety samemu lub znaleźć stronę internetową, która takie zakłady przedstawia, chociaż trzeba mieć na uwadze fakt, że bukmacherzy także je śledzą i szybko mogą korygować ewentualne błędy
  • Posiadać bardzo dużo pieniędzy, ponieważ trzeba rozlokować pieniądze po wielu bukmacherach tak by mieć możliwość w dowolnym momencie zawrzeć odpowiedni zakład. Po drugie by „odczuć” zyski generowane przez surebety, które wynoszą czasami około 1 % tego co zainwestujemy, pieniądze, które wchodzą w grę muszą być duże.

Z jednej strony ten system bukmacherski jest bardzo chwalony, ponieważ chyba jako jedyny gwarantuje zyski, aczkolwiek z drugiej strony wiele osób twierdzi, że wyszukiwanie „pewnych zakładów” to jak poszukiwanie igły w stogu siana, a całość jest niewarta zachodu, ponieważ w jednej sekundzie bukmacher może zmienić kursy i zawarcie surebeta będzie niemożliwe !