System na dokładny wynik

Interesującą strategią gry, a właściwie pojedynku z bukmacherem jest granie dokładnego wyniku spotkania. Jest to jednak sposób gry przeznaczony dla wybranej grupy osób, które wykazują się cierpliwością i potrafią ocenić szansę na zaistnienie konkretnego wyniku.

System ten ma niewątpliwie jedną ogromną zaletę : generuje bardzo duże zyski, ponieważ wysokość granych kursów jest bardzo duża. Jak wiadomo w zależności od konkretnego meczu i typowania, kurs na dokładny wynik wynosi od 8.0 do nawet kilkudziesięciu złotych za każdą postawioną złotówkę.

5d17ceaf26d75f138e1bd457da308eb3_view

Wadą systemu jest to, że tak naprawdę oczekiwanie na trafiony zakład może przeciągać się w nieskończoność, bo nawet jeśli jesteśmy o krok od trafienia dokładnego wyniku to może okazać się, że przypadkowy gol w 90 minucie spotkania przekreśli nasze marzenia o zysku.

Tym samym w tym systemie bukmacherskim prócz wyczucia trzeba mieć szczęście, które dopisze nam w odpowiednim momencie. Trzeba również umiejętnie analizować co może się zdarzyć w spotkaniu, jak dana drużyna do niego podejdzie – czy na pewno będzie zależało jej na wysokim zwycięstwie, czy może mając w perspektywie nadchodzący mecz w Lidze Mistrzów zdecyduje się nieco oszczędzać. Typując dokładny wynik spotkania musimy wziąć pod uwagę bardzo dużo czynników, a i tak nie mamy pewności, że na cokolwiek się to zda.

Zaczynać należy od niskich stawek i stosunkowo bardzo wysokiego budżetu, bo spowodowane to jest tym, że na trafienie trzeba będzie czekać wiele kolejek typowania. Jeśli jednak uda nam się trafiać kolejne wyniki to w bardzo szybkim tempie możemy pomnożyć swoje konto o kilka tysięcy procent w niedługim okresie czasu.

Z całą pewnością ten system bukmacherski nie przypadnie do gustu, a raczej nie spowoduje osiągnięcia zadowalających efektów u osób niecierpliwych, których w bukmacherce jest wiele. W przypadku wielu systemów bukmacherskich, a w tym szczególnie najważniejsze to zadbanie o żelazne reguły gry i trzymanie się ich niemal non-stop. Jeśli w którymkolwiek momencie zaczniemy kombinować i stawiać inne zakłady, to ten system na pewno nie będzie dla nas dobrym.