Totolotek

Totolotek to firma bukmacherska która działa na terenie Polski już od ponad dwudziestu lat, wcześniej była kojarzona bardziej z nazwą Toto-mix. Już na wstępnie warto podkreślić, że mylnie łączy się Totolotka z organizatorem gier liczbowych Lotto, są to dwie zupełnie odrębne od siebie firmy.

Takie pomyłki biorą się zapewne ze zbliżonej nazwy, oraz tego, że Totolotek co było popularne zwłaszcza w pierwszych latach działalności firmy, prowadzi totalizator sportowy, gdzie podobnie jak w Lotto, można wygrać olbrzymie pieniądze przy małym wkładzie własnym za kupon. Oczywiście prawdopodobieństwo wytypowania prawidłowo rezultatów kilkunastu spotkań piłkarskich do najwyższych nie należy.

totolotek_22844440Obecnie z usług Totolotka możemy korzystać zarówno w jednym z czterystu punktów stacjonarnych w całej Polsce jak i za pośrednictwem internetowej strony bukmachera. Oprócz typowania online, możemy także stworzyć e-kupon za pośrednictwem powiązanego serwisu Toto-mix. W ofercie bukmachera znaleźć możemy ponad dwadzieścia dyscyplin sportowych, to co budzi największe zainteresowanie klientów to szeroka oferta zakładów na niższe ligi piłkarskie, a także wyścigi konne i psie gonitwy.

wyścigi konneReputacja Totolotka gwałtownie ucierpiała w roku 2012 kiedy to Ministerstwo Finansów wycofało firmie koncesję na prowadzenie zakładów wzajemnych za niespełnianie odpowiednich wymagań. Bukmacher nie poddał się jednak i przez kilka miesięcy działał dalej bez zezwolenia co było oczywiście nielegalne.

Cała historia skończyła się dla Totolotka dobrze, koncesja wróciła w styczniu 2013r. i od tego czasu firma robi wszystko co w jej mocy by przekonać do siebie klientów atrakcyjnymi promocjami i wartościowymi nagrodami dla stałych graczy. Nie brakuje głosów że w rywalizacji z STS czy Fortuną firma nie wychodzi obronną ręką, jednakże nie można podważać wysokiej jakości usług, którą bukmacher oferuje. Potwierdzeniem tych słów może być chociażby to, że Totolotek jest oficjalnym partnerem klubów takich jak: Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk, Wisła Kraków czy Jagiellonia Białystok.

I tradycyjne już przypomnienie – Totolotek to kolejna w pełni legalna firma bukmacherska w Polsce, a to oznacza że każdy z naszych zakładów jest obciążony podatkiem w wysokości 12% od wartości kuponu. Kolejny 10% podatek zapłacimy w przypadku wygranej, której kwota przekroczy granicę 2280zł.