Unibet

Unibet to w moim przekonaniu jeden z najlepszych bukmacherów internetowych dostępnych w Polsce. Firma powstała w roku 1997, natomiast w 1999 otworzono portal z możliwością typowania online. Unibet był pierwszym bukmacherem, który przetłumaczył swoją stronę specjalnie dla klientów z Polski.

unibet

W serwisie znajdziemy zbiór ponad trzydziestu dyscyplin sportowych pośród których możemy się poruszać i typować interesujące nas spotkania, nie zabraknie więc propozycji nawet dla tych najbardziej wymagających użytkowników. Zakłady wnosić możemy zarówno przed rozpoczęciem wydarzenia jak i w jego trakcie, wykorzystując zmieniające się kursy. Najważniejsze wydarzenia sportowe są transmitowane, dzięki czemu nie będziemy musieli martwić się o telewizyjny program. Unibet jako jeden z nielicznych bukmacherów daje możliwość obstawiania wyścigów konnych i psich gonitw.

55922eb81ff07_o

Dużą popularnością cieszy się sekcja Supertoto, która przypomina grę w lotka, jednakże tutaj liczą się także umiejętności typera. Gra polega na obstawieniu rezultatów kilkunastu ważnych, europejskich spotkań piłkarskich. Nie musimy mieć stuprocentowej skuteczności by wygrać, jednakże gdy nam się uda, zgarniemy naprawdę znaczącą sumę.

screenshot-plStrona bukmachera jest bardzo zachęcająca, wszystko jest przejrzyste i proste oraz miłe dla oka, nie będziemy mieć problemów z odnalezieniem interesujących nas sekcji. Równie prosta jest rejestracja nowego konta. Gdyby jednak pojawiły się wątpliwości, do naszej dyspozycji oddano Centrum Pomocy gdzie rozwiązanie problemu możemy odnaleźć sami lub przy wsparciu konsultantów.

Nowych użytkowników kuszą atrakcyjne promocje, dzięki którym już na starcie można otrzymać dodatkowe środki by gra z Unibet stała się jeszcze lepsza. Przygotowano także specjalne eventy dla doświadczonych typerów, którzy mogą wygrać wartościowe nagrody. Z usług tego bukmachera korzysta sześć milionów użytkowników z ponad stu krajów, czytając zaś opinie graczy którzy już skorzystali z oferty firmy, nie powinniśmy mieć złudzeń – Unibet to dobry i sprawdzony wybór.