W poszukiwaniu najlepszych promocji

Istnieje pewna grupa osób, która swoją grę u bukmachera opiera tylko i wyłącznie na czerpaniu korzyści z oferowanych promocji. Często są one dostępne tylko dla nowych klientów, rzadziej dla klientów obecnych.

Nawet jeśli posiada się już konto u danego bukmachera to jednak nic nie stoi na przeszkodzie by wykorzystać promocję dla nowych klientów. Jak to możliwe ? Otóż osoby, o których mowa wymyśliły by rejestrować nowe konta na kogoś z rodziny, przez co mają możliwość z korzystania z promocji dla nowych klientów. Gra toczy się o dość spore pieniądze, bo niektóre promocje takie jak choćby bet-at-home.com pozwalają uzyskać blisko 400 zł bonusu, a więc całkiem sporo, prawda ? Chociaż takie postępowanie jest na granicy legalności, a wręcz ją przekracza, to udowodnienie tego graczowi jest bardzo trudne. Mimo to może zdarzyć się tak, że bukmacher zablokuje konta, jeśli tych z jednego IP komputera zostało założone zbyt dużo.

Gdy poszukujemy ciekawych promocji bukmacherskich nie powinniśmy skupiać się tylko i wyłącznie na najbardziej znanych bukmacherach, bo wielu takich jak choćby DoxxBet.com czy Jetbull nie są znane wszystkim graczom, a również oferują duże pieniądze, to znaczy powiększenie wpłaconego depozytu.

bukmacherzy

Prawda jest wręcz zgoła inna – najwięksi bukmacherzy często żerują na swojej marce i nie posiadają tak ciekawych promocji jak mniej znani bukmacherzy.

Ci drudzy wprawdzie nie zaoferują nam tak znaczącego podniesienia budżetu jak mogą to zrobić giganci tego rynku, ale też trzeba zwrócić uwagę na regulamin promocji. Mniej znani bukmacherzy często wymagają rzadszego obrócenia bonusu i to po mniejszym kursie, zatem znacznie łatwiej będzie można uzyskać możliwość wypłaty pieniędzy pochodzących z bonusu.

Zatem gdy kolejny raz będziemy sprawdzać jaka promocja bukmacherska jest obecnie najlepsza nie patrzmy tylko na to jaką kwotę możemy pomnożyć i po jakim procencie, ale jakie są również warunki jej obrotu. Tylko zestawienie tych trzech elementów jednocześnie pozwoli nam wybrać najbardziej korzystną ekonomicznie ofertę promocyjną.