William Hill

William Hill to jeden z najstarszych funkcjonujących bukmacherów w Europie. Początek firmy przypada na rok 1934. Jak na brytyjskiego bukmachera przystało, przez wiele lat William Hill był znany z szerokiej oferty zakładów na wyścigi konne i gonitwy psów. Portal internetowy został otworzony w roku 1998.

greyhound-racing-rampant-razzle-sprints-to-win-ballyhill-kennels-W1024Gdy po raz pierwszy odwiedzimy serwis bukmachera, nasze odczucia mogą być mieszane, strona wydaje się być nieco chaotyczna. Na szczęście jest to tylko mylne pierwsze wrażenie, już po parunastu minutach spędzonych na zwiedzaniu portalu, będziemy obeznani i gotowi na rejestrację nowego konta.

Co ważne dla polskich użytkowników, serwis jest dostępny w polskiej wersji językowej. Dla tych którzy cenią sobie wygodę i nie lubią być uzależnieni od miejsca, dobrą wiadomością jest fakt, że witryna jest dostępna w formie aplikacji mobilnej.

Bukmacher oddaje w nasze ręce możliwość typowania wydarzeń sportowych spośród ponad trzydziestu dyscyplin, sprawdzenie swojego szczęścia w kasynie, oraz odporności na stres przy pokerowym stole. Dodatkowo, co jest pewną rzadkością na bukmacherskim rynku, typować możemy także zmiany w cenach surowców i walut. Dostępna jest również sekcja zakładów społecznych gdzie możemy wytypować pewne zdarzenia z życia rodziny królewskiej lub zwycięzcę nadchodzących wyborów parlamentarnych.

WilliamHill-wwwLecz to jeszcze nie koniec bogatej oferty William Hill, najważniejsze wydarzenia sportowe z całego świata będziemy mogli oglądać w serwisie na żywo, oczywiście z możliwością typowania trwających zmagań. Cieszyć się możemy także wysokimi kursami, które znajdują się w czołówce zestawień.

Bukmacher dba o każdego klienta, doceniani są stali typerzy, którzy mogą brać udział w programach lojalnościowych z wartościowymi nagrodami. Nie zapomniano o nowych użytkownikach, którym oddano do dyspozycji atrakcyjne bonusy startowe. William Hill cieszy się nie poszlakowaną opinią jednego z najlepszych dostępnych bukmacherów internetowych. Warto również podkreślić inicjatywę tej firmy w rozwój organizacji zajmujących się odpowiedzialnym hazardem.