Zakłady LIVE na wszystkie zdarzenia

Bukmacherzy dostrzegli, że również zakłady zawierane na żywo mogą generować dla nich duże zyski. Wynika to z pewnego faktu, którego raczej gracze nie dostrzegają. Otóż pozornie obstawiający zakłady twierdzą, że zakłady LIVE dają im przewagę, ponieważ mogą oni przez kilkanaście minut obserwować spotkanie drużyn czy zawodników i stwierdzić, który z nich jest lepszy, ma lepszą formę i mecz po prostu wygra. Takiej możliwości przed rozpoczęciem spotkania nie ma, ale czy aby na pewno w trakcie meczu możemy być pewni kto wygra ?

Bukmacherzy wystosowują bardzo zaniżone kursy na zakłady LIVE, które ostatnio stały się bardzo popularne. Ludzie błędnie myślą, że mimo niskich kursów i tak opłaca się je grać, bo skoro drużyna A prowadzi w meczu z drużyną B 2-0, to już nic się nie zmieni i ich przewaga będzie się tylko i wyłącznie powiększać.

Nic bardziej mylnego ! Sport ma to do siebie, że sytuacja na boisku, korcie, lodowisku czy parkiecie odwraca się diametralnie bardzo często i szybko, dlatego zakłady LIVE wcale nie muszą być takim „pewniakiem” jak się niektórym zdaje.