eTotolink icon

100% do 500 pln

Solidny gracz
  • Oferta
  • Mecze na żywo
  • Bonusy i promocje
  • Strona mobilna
  • Metody płatności
  • Obsługa klienta
4.2

Podsumowanie

Sporo bonusów i promocji, lecz z wpisów klientów w Internecie wynika, że eTOTO niekiedy mało korzystnie dla klienta podchodzi do rozwiązywania sporów konsumenckich. Wydaje się, że tych też jest nieco więcej niż u innych bukmacherów. Warto na pewno grać tutaj LIVE – zwolennicy tej opcji będą czuć się w eTOTO naprawdę dobrze.

Oferta w eTOTO

eTOTO chwali się ponad 20 tys zakładów LIVE miesięcznie i rzeczywiście w tym obszarze ich oferta wygląda na top w naszym kraju. Dzieje się tak również dzięki rozbudowanej ofercie wewnątrz wydarzenie, a nie tylko na szerokim spektrum obsługiwanych live sportów. Dostajemy do dyspozycji wizualizacje i statystyki live. Oprócz standardowych sportów w ofercie jest e-sport, a na oddzielną uwagę zasługuje koszykówka i atrakcyjne zakłady oraz dobre kursy na NBA.

Mecze na żywo w eToto

Jak wspomnieliśmy wyżej, zakłady na żywo to mocna strona eTOTO. Są obsługiwane w atrakcyjny dla klienta sposób dzięki statystykom i symulacjom. Cały panel obsługujący zakłady na żywo jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Bukmacher nie daje nam dostępu do transmisji LIVE z różnych wydarzeń sportowych.

Bonusy i promocje w eToto

Bonus startowy do 500 zł lub zakład bez ryzyka za 50 zł. Do tego bieżące promocje na większe międzynarodowe wydarzenia, jak choćby US Open, na które eTOTO proponuje freebet 50 zł każdego dnia. Podobne mechanizmy z wykorzystaniem darmowego zakłady dotyczą rozgrywek polskiej ligi czy też obstawiania Under/Over. Oczywiście wszystko to, po spełnieniu odpowiednich warunków ale mnogość opcji jest imponująca.

Strona mobilna w eToto

Warto zacząć od tego, że eTOTO przygotowało dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka, jeśli skorzystamy z niego na urządzeniach mobilnych. Niestety nie mamy jeszcze do dyspozycji dedykowanej aplikacji, ale trzeba przyznać, że wersja mobilna strony bukmachera jest równie przyjemna w obsłudze jak wersja podstawowa. Sama aplikacja, to pewnie kwestia czasu ze względu na konkurencję, która może ucieć w tym względzie.

 Metody płatności w eToto

Dość ubogo prezentują się metody płatności. Mamy dostęp tylko do serwisu przelewy24 oraz obsługę kart kredytowych. Nie ma e-walletów, nie ma choćby i Dotpaya, a nawet Blika. Ten element, to największy obszar do rozwoju dla eTOTO.

Obsługa klienta w eToto

Live chat dostępny w godz. 9-22 oraz formularz kontaktowy to trochę mało. Mamy rzecz jasna FAQ, ale brakuje infolinii. ETOTO ma dla swoich klientów program VIP Club, do którego nie można dostać się przypadkiem i nie jest to opcja dla wszystkich. Bukmacher sam podejmuje decyzję na podstawie historii gry klienta, kto zasługuje na udział w grze w ekskluzywnym gronie VIP-ów. Ciekawa opcja.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *