STS – oficjalny bukmacher Pogoni Szczecin – przygotował specjalny plebiscyt, w którym kibice wybiorą projekt graficzny wyglądu nowego autokaru Portowców.

Głos można oddać na jedną z trzech propozycji. Plebiscyt rusza 6 listopada i potrwa do 8 listopada do północy. Zwycięski projekt zostanie ogłoszony 9 listopada o godzinie 10:00. Każdy może oddać głos na stronie: www.autokardlapogoni.pl

STS wspiera polski sport. Od lat jesteśmy zaangażowanym sponsorem Pogoni Szczecin, a dzięki naszej umowie z 2017 roku logo STS znajduje się na koszulkach klubowych. Zależy nam, żeby do naszej najnowszej inicjatywy włączyć jak największą liczbę kibiców. W tym celu uruchamiamy głosowanie, w którym fani sami wybiorą projekt graficzny, jaki znajdzie się na autokarze Dumy Pomorza. Liczymy, że wspólna akcja spotka się z dużym zainteresowaniem i tym samym plebiscyt będzie niezwykle emocjonujący aż do ostatnich minut jego trwania mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

– Autokar w klubowych barwach jest ważny zarówno dla kibiców, jak i dla naszej drużyny. Jestem przekonany, że plebiscytowa forma wyboru jego oklejenia będzie dla wielu fanów interesującym wydarzeniem. Cieszymy się również z tego, że nasza współpraca z STS po raz kolejny przybiera nieoczywistą i atrakcyjną dla kibiców formę mówi Jarosław Mroczek, prezes Pogoni Szczecin.

Więcej o STS

STS znany jest jako zaangażowany sponsor. Bukmacher zrealizował wiele unikatowych projektów wraz z klubami i kibicami z całej Polski m.in. wymiana trykotów K. Hamalainena, kolorujeMY, Koszulka na Basel czy przygotowanie specjalnej oprawy meczowej na ostatni występ Artura Boruca w kadrze narodowej. Akcje #ZakładSTS znane są już w wielu częściach Polski – w 2017 roku założył się z Lechem Poznań o to czy drużyna zdobędzie tytuł Mistrza Polski. STS wsparł również kibiców Górnika Zabrze w przygotowaniu sektorówki w kształcie koszulki Trójkolorowych. Bukmacher razem z Asseco Resovią Rzeszów oraz PGE Vive Kielce dwukrotnie bił rekord Polski w głośności dopingu.

Sponsoring STS

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. STS jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii, Anwilu Włocławek oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy KSW oraz innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu – jest oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej i sponsorem Pawła ‘innocenta’ Mocka oraz Damiana „Nervariena” Ziaji. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

Wyboru można dokonać na stronie sts.pl

źrodło: Blog STS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *