Totoloteklink icon

20 pln za darmo

Tradycja
  • Oferta
  • Mecze na żywo
  • Bonusy i promoje
  • Strona mobilna
  • Metody płatności
  • Obsługa klienta
4

Podsumowanie

Do gry w Totolotku na pewno zachęcają bonusy powitalne, jedne z najbardziej atrakcyjnych na rynku, oraz promocje dla stałych graczy. Biorąc pod uwagę, że klienci kierują się właśnie tym przy wyborze bukmachera, Totolotek jawi się jako atrakcyjne miejsce do gry.

Oferta w Totolotku

Nie ma raczej nic odkrywczego w ofercie Totolotka. Zakres kursów na piłkę nożną w formule pre-match jest porównywalny do forBET-u, a to oznacza, że mógłby być szerszy. Kursy na piłkę nożną są atrakcyjne i potrafią być lepsze niż u konkurencji. Reszta dyscyplin jest porównywalna do ofert innych bukmacherów. Totolotek umożliwia nam obstawianie e-sportu i wirtualnych sportów po dobrych kursach

Mecze na żywo w Totolotek

Oferta do gry live, to mocna strona Totolotka. Zwłaszcza zakłady piłkarskie są mocno rozbudowane w tym wariancie gry, ale i choćby tenis pozwala nam na dokonanie wielu wyborów. Decyzję ułatwia nam panel symulacji gry i statystyk. Niestety wizualnie nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie, ponieważ kolorystyka portalu bardzo męczy wzrok i trudno wytrzymać na nim dłużej.

Bonusy i promocje w Totolotek

Totolotek proponuje nowym graczom bonus powitalny do 1000 zł i zakład bez ryzyka za 20 zł. Jest to wysoka i nieskomplikowana oferta nawet dla każdego początkującego gracza i jedna z najwyższych na rynku. Totolotek daje również swoim klientom możliwość korzystania z dodatkowych promocji związanych z różnymi wydarzeniami sportowymi. W ofercie jest też promocja „Gram Grubo”, dzięki której po spełnieniu określonych warunków możemy zagrać bez pomniejszenia wygranej o kwotę 12% podatku + dodatkowe 2%. Jest to jedyna, tego typu oferta na rynku. Dodatkowy bonus możemy zyskać za polecenie osoby do zarejestrowania konta.

Strona mobilna w Totolotku

O niebo lepiej prezentuje się aplikacja i wersja mobilna niż strona internetowa. Łagodniejsza kolorystyka pozwala nam na skupieniu się na treściach, przy zachowaniu wszystkich funkcjonalności podstawowej wersji strony. Postawienie kupony zajmuje nam sekundy.

Metody płatności w Totolotku

W Totolotku doładujemy konto przez Dotpay, Tpay, Paysafecard oraz przez transakcję kartą płatniczą. Nie ma dostępu do serwisu przelewy24. Duży plus dla tego bukmachera za dostęp do płatności poprzez Skrill.

Obsługa klienta w Totolotku

Live chat, linia telefoniczna i kontakt mailowy – w ten sposób możemy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Jest również rozbudowany dział FAQ. Totolotek proponuje najbardziej lojalnym klientom VIP Club, podobnie jak eTOTO, oraz daje dostęp do programu lojalnościowego, w którym punkty za grę wymienimy na nagrody rzeczowe i bonusy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *