Fortunalink icon

Zakład bez ryzyka do 100 pln

Solidna marka
  • Oferta
  • Mecza na żywo
  • Bonusy i promoje
  • Strona mobilna
  • Metody płatności
  • Obsługa klienta
3.7

Podsumowanie

Wysoki bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka, dobre kursy i świetna aplikacja mobilna. Z minusów, mały, w porównaniu do konkurencji, bonus depozytowy i zbyt agresywna strona internetowa.

Oferta w Fortuna

Fortuna proponuje klientom grę po bardzo dobrych kursach, zwłaszcza na rynkach głównych. Dołóżmy do tego bogatą ofertę wydarzeń i aufanie jakie wzbudza u klientów Fortuna, a dostaniemy receptę na miejsce przyjazne graczom. Niszowe dyscypliny, e-sport, wirtualne sporty, polityka i rozrywka – Fortuna na bieżąco reaguje na najważniejsze, możliwe do typowania wydarzenia. Ciekawe rozwiązanie znajdziemy w zakładce „Superoferta”, gdzie mamy dostęp do wybranych zdarzeń, których kursy rosną wraz z kolejnymi typami, które wybierzemy z dostępnej tam listy.

Mecze na żywo w Fortuna

Jest to jeden z dwóch bukmacherów w Polsce, który zarejestrowanym graczom z depozytem, daje legalny dostęp do wybranych transmisji sportowych na żywo. Sama oferta Fortuny na zakłady Live jest naprawdę szeroka, czasem niektóre spośród wydarzeń znajdziemy tylko w tej formie, podczas gdy nie postawimy na nie w wersji pre-match.. Wygląd panelu Live jest krzykliwy jak cała strona, ale mimo to daje komfort użytkowania, dzięki przejrzystym opcjom transmisji, trackera i statystyk.

Bonusy i promocje w Fortuna

Bonus powitalny do 400 zł, dostępny na uproszczonych niedawno zasadach oraz atrakcyjny zakład bez ryzyka do 100 zł, to dwie zachęcające oferty dla nowych klientów. Dla stałych graczy mamy Mistrzostwa Typerów oraz program lojalnościowy. Fortuna stara się wprowadzać sezonowe promocje na duże, międzynarodowe wydarzenia, a ostatnio również na start Premier Lague czy 1 ligi piłki nożnej w Polsce, której jest tytularnym sponsorem.

Strona mobilna w Fortuna

Szybkość działania aplikacji,jej przejrzystość to mocne cechy Fortuny. Wygląda ona dużo lepiej niż strona internetowa, która męczy wzrok i zawiera zbyt wiele informacji na 10cm². Aplikacja pozwoli nam na bardzo sprawną grę na żywo, odda nam dostęp do wielu statystyk i do transmisji live. Obecnie jest to chyba najlepsza aplikacja mobilna, spośród wszystkich polskich bukmacherów, tym bardziej że daje nam możliwość połączenia komunikatów z naszym smartwatchem. 

Metody płatności w Fortuna

W Fortunie mamy dostęp do większości opcji płatności, w tym do Skrilla, ale brakuje możliwości obsługi systemem przelewy24. Mamy również dostęp do opcji wczesnej wypłaty – cashout. Pod tym względem Fortuna to również czołówka.

Obsługa klienta w Fortuna

Brak infolinii, ale mamy dostęp do live chatu w godz. 8-23 i formularz kontaktowy. Mamy bardzo rozbudowany dział FAQ, jednak  przydałby się dostęp do konsultanta telefonicznego. Fortuna proponuj swoim klientom udział w praogramie lojalnościowym Fortuna Klub Plus, w którym zbierane punkty wymieniamy na darmowe zakłady lub bonusy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *