iForbetlink icon

100% do 400 pln

Niezły
  • Oferta
  • Mecze na żywo
  • Bonusy i promocje
  • Strona mobilna
  • Metody płatności
  • Obsługa klienta
3.3

Podsumowanie

Dobra oferta zakładów na żywo, bardzo przystępna strona internetowa i aplikacja, a z drugiej strony niezbyt wiele bonusów i promocji, jak i niezbyt imponująca oferta na wydarzenia pre-match.

Oferta w forBet

Pod względem oferty pre-match, forBET nie zajmie czołowego miejsca wśród polskich bukmacherów. Nie znajdziemy tutaj choćby handicapu azjatyckiego, co czyni ofertę uboższą. Dla przykładu na jeden z meczów ekstraklasy LV Bet proponuje 250 zakładów, podczas gdy forBET tylko 84. Ciekawym rozwiązaniem jest „Betmarket”, w którym możemy znaleźć postawione przez innych klientów kupony i podeprzeć swoje decyzje tym, w co aktualnie grają klienci forBET.

Mecze na żywo w forBet

Młodzieżowa liga piłki nożnej w Algierii? Proszę bardzo. Zakłady na żywo w forBET to jedna z mocniejszych stron tego bukmachera, ponieważ w odróżnieniu od oferty pre-match, mamy tu do dyspozycji naprawdę szeroką ofertę. Również oprawa graficzna wydarzenia live jest godna pochwały. Wszystko podane w bardzo przejrzysty sposób włącznie z symulacją. Brak transmisji live.

 Bonusy i promocje w forBet

forBET proponuje 1200 zł bonusu powitalnego, który dzieli się na trzy depozyty ze zwrotem do 400 zł. Oprócz tego, dla obecnych graczy ma promocję „Ekstra Jackpot”, która dotyczy obstawiania meczów polskiej Ekstraklasy. Do wygrania 100 000 zł  gotówce. Bukmacher daje też możliwość gry na specjalnych warunkach podczas wielkich imprez sportowych jak Mistrzostwa Świata, Europy czy nawet US Open. Prawdę powiedziawszy, to wciąż trochę mało w porównaniu do konkurencji.

Strona mobilna w forBet

Bardzo przejrzysta wersja mobilna, podobnie jak strona internetowa. Jest łatwa w obsłudze i bardzo czytelna. ForBET daje nam ciekawe narzędzie w postaci opcji „”szybki kupon”, w której wg zaproponowanych wg nas zmiennych, system sam wygeneruje nam propozycję kuponu. Oprócz mobilnej wersji strony mamy również do dyspozycji aplikację na iOS i Android, która również sprawia pozytywne wrażenie.

Metody płatności w forBet

W forBET zasilimy nasze konto przez przelew z rachunku bankowego w ramach płatności online: Dotpay, PayU, Pay.com Skycash, Paysafecard. Możemy użyć również karty kredytowej. Brakuje niestety obsługi poprzez portfele elektroniczne i serwis przelewy24, nie ma również Blika. Nie ma też w ofercie opcji cash-out.

Obsługa klienta w forBet

Live chat w godz. 6-22, infolinia telefoniczna oraz formularz kontaktowy. Do tego FAQ. Pod tym względem forBET zasługuje na pochwałę. Mamy też do dyspozycji cały dział z poradami dla graczy oraz analizami bukmacherskimi najciekawszych zdarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *