Lvbetlink icon

100% do 1000 pln

Najbardziej innowacyjny
  • Oferta
  • Mecze na żywo
  • Bonusy i promocje
  • Strona mobilna
  • Metody płatności
  • Obsługa klienta
4.7

Podsumowanie

LV BET w kilku elementach wyprzedza konkurencję. Pierwszy aspekt wynika z unikalnej promocji karnetowej – dla przykładu forBET, który sponsoruje wiele klubów piłkarskich i żużlowych nie dla ih kibiców żadnej oferty, podobnie jak sponsorująca pierwszą ligę piłki nożnej Fortuna, która nie korzysta z możliwości jakie daje jej tytularny sponsoring tych rozgrywek. Wysokie kursy, szeroki wachlarz bonusów i obsługa finansowa wpłat i wypłat czyni z LV Bet głównego gracza na rynku, pomimo małego stażu.

Oferta w Lvbet

LV Bet posiada jedną z najszerszych ofert na rynku bukmacherskim. Najważniejsze z punktu widzenia gracza, podstawowe sporty jak piłka nożna, czy koszykówka są spenetrowane kursami w głąb i wszerz, a oferta na te wydarzenia zadowoli najbardziej wymagających graczy. Kursy na ligę angielską sięgają 4 ligi, w Polsce 3 ligi, a na Islandii nawet rozgrywek U-19.LV Bet na bieżąco reaguje na sugestie graczy i dodaje kursy na bardzo niszowe wydarzenia, jeśli klienci upomną się o nie. Kolejnym plusem tej oferty jest mnogość kursów pre-match i live na e-sport, który ja wiadomo jest obecnie najszybciej rozwijającym się rynkiem. Trzeba jeszcze wspomnieć o dobrej ofercie na sporty wirtualne, której nie znajdziemy u wszystkich polskich bukmacherów. W przypadku dużych wydarzeń politycznych lub kulturalnych LV Bet również daje możliwość gry (wybory, nagrody filmowe, muzyczne itp.).

Mecze na żywo w LvBet

Oferta na żywo, to kolejny mocny punkt w portfolio LV Bet. Niestety z jednym głównym ograniczeniem, czyli brakiem transmisji na żywo dla zarejestrowanego klienta, ale wiemy że w Polsce mało który bukmacher ma dostęp do meczów Live (Fortuna). W zamian za to LV Bet daje nam dostęp do symulacji meczu niezależnie od tego, czy jest to piłka nożna, czy tenis stołowy. Wszystko oczywiście przy aktualizacji kursów i szeregu statystyk. Postawienie zakładu na żywo trwa krótką chwilę i mamy możliwość wyboru opcji ignorowania zmiany kursu, lub odrzucania zakładu gdy kurs tuż przed jego zawarciem się zmieni.

Bonusy i promocje w LvBet

W LV Bet możemy zacząć grać wpłacają już 10 zł w pierwszym depozycie. Wówczas otrzymamy 10% bonusu na swoje konto z mnożnikiem kursu całkowitego x10. Jeśli wpłacimy więcej niż 49 zł, dostaniemy do dyspozycji bonus w wysokośći 1% od wpłaty i mnożnik kursu x100. Od niedawna bukmacher daje nam również możliwość skorzystania z bonusu do 500 zł za drugi depozyt w wysokości min. 50 zł. Wówczas otrzymamy 1% wpłaty w bonusie oraz zakład z mnożnikiem x50. To wszystko powoduje, że maksymalny bonus jaki możemy uzyskać od bukmachera to 1500 zł i jest to obecnie najwyższa kwota na rynku.

Mamy tu również do dyspozycji dodatkowe bonusy i promocje dla graczy. Jednym z ciekawszych i obecnie jedynym takim na polskim rynku jest bonus 50 zł za posiadanie karnetu na mecze jednego z klubów sponsorowanych przez tego bukmachera.

LV Bet ma w ofercie promocję „Bezpieczny Kupon 5+”, w której możemy otrzymać zwrot stawki do 50 zł przy spełnieniu określonych warunków kuponu. To oferta skierowana do graczy z kuponami kombi.

Kolejna oferta to „Multikozak”, w której po spełnieniu warunków promocji, bukmacher dorzuci nam bonus od 7,5% do 25% wygranej. Nie stanie się to jednak automatycznie. Swój kupo musimy wysłać mailem i dać znać bukmacherowi, że spełniliśmy wymagania promocji.

Strona mobilna w Lvbet

Ta ma wszystkie funkcjonalności zwykłej strony internetowej bukmachera, a więc zakłady live, statystyki, symulacje itp. Od niedawna LV Bet dał wreszcie klientom aplikację na Androida i iOS, która bardzo ułatwia życie graczowi, jednak nie jest pozbawiona błędów. Potrafi się zawiesić, a w niektórych momentach (wpłata depozytu), po wyjściu z okna aplikacji np. do zatwierdzenia wpłaty blikiem, jesteśmy wyrzucani z okna depozytu, co jest po prostu niewygodne. Zrzucamy to na karb świeżości aplikacji i liczymy na aktualizację, która to poprawi.

Metody płatności w Lvbet

Pod względem dostępnych metod wpłat i wypłat, LV Bet to czołówka. Mamy dostęp do Skrilla (rzadkość w Polsce), dotpay, paysafecard, Blika, ale i serwisu przelewy24 (również nie wszyscy bukmacherzy w Polsce mają go), do tego tpay, bosługa kart kredytowych i Paymenticon. Jak na polskie warunki bardzo bogata oferta. Do tego LV Bet Rapid Pay, czyli wpłata i wypłata środków w ciągu max 10 minut i na deser CashOut.

Obsługa klienta w Lvbet

Jedyny pośród polskich bukmacherów live chat 24/7, do tego formularz kontaktowy, ale brak możliwości połączenia telefonicznego z konsultantem. Podczas rozmowy na live chat uzyskamy wyczerpujące odpowiedzi niezależnie, czy zapytamy o rejestrację czy o handicap azjatycki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *