Regulamin serwisu

Postanowienia Ogólne

1. Portal BukmacherInternetowy.pl to serwis dla każdego kogo interesują zakłady bukmacherskie i gry hazardowe. Informacje zamieszczone na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny.

2. Serwis przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla użytkowników polskich, posługujących się jezykiem polskim którzy zainteresowani są zakładami bukmacherskimi, grami hazardowymi oraz zakładami wzajemnymi w krajach, w których te zakłady są dozwolone.

3. Redaktorzy i właściciele portalu BukmacherInternetowy.pl nie ponoszą odpowiedzalności za sposób wykorzystania informacji znalezionych na ich stronie oraz konsekwencji ich wykorzystania.

4. Portal BukmacherInternetowy.pl nie promuje żadnej nielegalnej działalności związanej z zakładami wzajemnymi czy hazardem ogólnie, nie zachęca do udziału w grach losowych i wzajemnych i nie udziela żadngo wsparcia.

5. Informacje, wiadomości i rekomendacje znalezione w serwisie BukmacherInternetowy.pl w odniesieniu do gry na prawdziwe pieniądze skierowane są tylko i wyłacznie do graczy mówiących po polsku i znajdujących się na terenie, gdzie taka rozrywka jest dozwolona (czyli np. Wielka Brytania czy Malta).

6. Portal BukmacherInternetowy.pl publikuje linki do zewnętrznych serwisów internetowych, nad którymi właściciele i administratorzy nie mają żadnej kontroli i nie mogą przyjąć odpowiedzialności za ich treść. W przypadku zgłoszenia naruszenia, podejmiemy niezwłoczne kroki aby takowe linki usunąć.

Postanowienia końcowe

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2018 r.
2. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie.
3. Każdy użytkownik serwisu ma obowiązek zapoznać się z treścią regulaminu i akceptuje jego warunki