Weryfikacja konta

Weryfikacja konta to nic innego, jak potwierdzenie przez bukmachera tożsamości gracza. W niemal każdym serwisie korzystającym z naszych pieniędzy, niezależnie czy jest to księgarnia internetowa, czy bank, weryfikacja jest niezbędna do zarejestrowania nas jako klienta. Bukmacherowi zależy przede wszystkim na tym, by ograniczyć możliwości nadużyć ze strony klienta, wyłudzania bonusów, omijania limitów, grania na kilku kontach jednocześnie, lub typowania przez osoby niepełnoletnie.

Wyjątki?

 Weryfikacja jest niezbędna do dalszej gry, choć na przykład Totalbet pozwala skorzystać swoim klientom ze startowego „freebetu” bez jej dokonania. Gdy jednak chcielibyśmy wypłacić wygraną, wówczas bez dokonania weryfikacji nie będzie to możliwe.

Wszystko odbywa się podczas procesu rejestracji konta, w którym podaje się swoje dane osobowe i teleadresowe. By to wszystko potwierdzić, należy wysłać skan lub zdjęcie dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość, czyli dowód osobisty lub paszport. Potrzebny będzie również nasz numer konta, aby bukmacher mógł przelać nam środki po zleceniu przez nas wypłaty wygranej.

 Weryfikacja u legalnych bukmacherów

Legalne firmy bukmacherskie są godne zaufania, a weryfikacja danych jest u nich bezpieczna. Skanowany dokument musi być widoczny z dwóch stron, a wszystkie zamieszczone w nim dane muszą być odsłonięte. Należy pamiętać, że prawo jazdy nie jest dowodem tożsamości, a dokumentem uprawniającym nas do prowadzenia samochodu, w związku z czym nie zarejestrujemy konta u bukmachera „na prawo jazdy”.

Jedno IP na gracza

Polscy bukmacherzy ograniczają możliwość założenia konta poprzez przypisanie IP do konkretnego konta. Oznacza to, że np. będąc studentem i mieszkając w akademiku, może być problem z rejestracją, bo ktoś przed nami mógł już to kiedyś zrobić.

Obsługa klienta bukmacherskiego LIVE

W przypadku jakichkolwiek problemów z weryfikacją konta, najlepiej skontaktować się konsultantem danego bukmachera poprzez infolinię lub live chat. Tutaj szybko znajdziemy rozwiązanie problemu. Sam proces rejestracji i weryfikacji nie powinien trwać dłużej niż 20-30 min.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *