Limity bukmachera

 Firmy bukmacherskie to nie instytucje charytatywne. Nie funkcjonują one również po to, by dać zarabiać innym, ale po to by samemu zarabiać na innych. Gdy te proporcje stają się zagrożone, wówczas bukmacher daje sobie rozwiązanie, które ma go zabezpieczyć przez utratą większych środków. Ten mechanizm to właśnie limity.

Rodzaje limitów bukmacherskich

-globalne, czyli takie poprzez nałożenie których, bukmacher dysponuje wielkim suwakiem, którym kontroluje liczbę zawartych zakładów i postawionych pieniędzy na dane wydarzenie. W ten sposób limituje liczbę możliwych, postawionych zakładów, jak i maksymalną stawkę jaką może wnieść klient. Wszystko po to, by jakiś niekontrolowany zakład na bardzo dużą kwotę nie spowodował, niewypłacalności bukmachera. Kiedy może do tego dojść? W przypadku wygranej większej liczby graczy z bardzo dużą stawką. Biorąc pod uwagę działalność mafii bukmacherskich na całym świecie, które specjalizują się w ustalaniu wyników zdarzenia nawet na drugim końcu świata, trudno dziwić się firmom bukmacherskim. Chcą one mieć kontrolę nad wysokością globalnej wypłaty pieniędzy klientom, którzy dobrze wytypują wynik.

-indywidualne, czyli nakładane na konkretnego gracza. Żaden klient bukmachera nie może wg wykładni firmy powodować stałych strat. Gdy na horyzoncie pojawia się gracz, który regularnie zgarnia spore kwoty, bukmacher najzwyczajniej w świecie nakłada na niego limit stawki, jaką może postawić w swoich zakładach.

Gdy grasz na wysokie kursy w niszowych ligach, lub potrafisz wychwycić przeszacowane kursy i stawiasz na nie większą kwotę stajesz się podejrzany. Wiedz że bukmacher ma cię na oku i traktuje jako zawodowca, który z obstawiania czerpie dla siebie stały dochód. Na to firmy nie mogą sobie pozwolić. Tak samo jak i na graczy żyjących z bonusów oraz grających tzw. surebety. Czym one są? Krótko mówiąc, obstawianiem dwóch przeciwstawnych wyników z wysoką różnicą kursów, u dwóch różnych bukmacherów.

Czy jest to fair? Wg większości graczy nie jest, ale takie są zasady gry i zgadzamy się na nie akceptując regulamin bukmachera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *